Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

Про впровадження електронного декларування

Переглядів: 642

З 1 січня 2017 року значно розшириться коло суб’єктів е-декларування.

15 березня 2016 року Верховна Рада України ухвалила закон "Про внесення змін до закону України "Про запобігання корупції" щодо роботи електронної системи декларування.

Національне агентство з питань запобігання корупції повідомляє, що починаючи з 1 січня 2017 року розшириться коло суб’єктів е-декларування. Друга хвиля охопить більше коло суб’єктів електронного декларування. Наразі вичерпний перелік міститься у Законі України “Про запобігання корупції”. Тож, відповідно до Закону, під другу хвилю е-декларування потраплять, особи, які вже заповнювали е-декларації за 2015 рік, тобто всі без винятку особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також прирівняні до них для цілей Закону України “Про запобігання корупції” посадові особи, юридичні особи публічного права.

У зв’язку з відповідними вимогами чинного законодавства України щодо впровадження електронного декларування зазначеним особам необхідно вжити заходи щодо виготовлення електронних ключів.

Декларацію «Про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік» слід подавати в електронному вигляді, в період з 01 січня 2017 року по 31 березня 2017 року, на сайт Єдиного державного реєстру декларацій Національного агентства з питань запобігання корупції.


Роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Національне агентство з питань запобігання корупції

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про запобігання корупції»« повернутися до списку новин