Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

Представники НАЗК роз’яснили підстави для подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані

Переглядів: 356

З 1 січня 2020 року буде розширено коло підстав для подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.Так, у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для

працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у 10-денний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку зобов’язаний повідомити про це Національне агентство. Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесені зміни до ч. 2 ст. 52 ЗУ «Про запобігання корупції».

«Положення частини другої цієї статті застосовуються до суб’єктів декларування, які є службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також суб’єктів декларування, які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків, відповідно до статті 50 цього Закону», – повідомила заступник керівника відділу проведення повних перевірок НАЗК Юлія Кулікова.

На сайті НАЗК https://bit.ly/365HnBi« повернутися до списку новин