Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

Легальна зайнятість – наша впевненість у завтрашньому дні!

Переглядів: 448

У Вільнянській районній філії систематично проводиться інформаційний семінар на тему «Легальна зайнятість». Семінар проводиться з метою підвищення обізнаності населення про всі негативні наслідки неофіційного працевлаштування, адже цифри неофіційних працівників є досить високими.

12.02.2019 у семінарі взяв участь головний державний інспектор головного управління Держпраці у Запорізькій області М.К.Єременко, який надав інформацію про види шахрайства при працевлаштуванні. Неофіційний найманий працівник власноруч позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюються пенсія, матеріальної допомоги у разі настання безробіття, а також компенсації тимчасової непрацездатності. Всі учасники заходу дізналися про особливості укладання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту та головні їх атрибути, переваги та недоліки.

Єременко М.К. відзначив, що питання легалізації трудових відносин на сьогодні є надзвичайно актуальним, адже існує чимало випадків, коли роботодавці уникають легального використання робочої сили, та не укладають передбачені законодавством трудові договори, та закликала всіх учасників бути відповідальними та добросовісними перед собою, суспільством та державою.« повернутися до списку новин