Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

СЕМІНАР З ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ НЕЛЕГАЛЬНОЇ ТРУДОВОЇ МІГРАЦІЇ ТА ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Переглядів: 801

В рамках інформаційної кампанії щодо підвищення рівня обізнаності з питань протидії торгівлі людьми 26 червня 2017 року у Вільнянському районному центрі зайнятості пройшов семінар з попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми за участі представника Вільнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в.о. начальника відділу соціальної роботи Катерина Сисенко та начальника Вільнянського бюро правової допомоги Ольги Крохмаль.

             Метою даного семінару було підвищення обізнаності безробітних щодо національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. Торгівля людьми, за обсягами коштів, отриманих від цього, посідає третє місце у світі. Постійно змінюються її форми. Сьогодні об’єктами торгівлі є не лише жінки, а й діти та чоловіки. Держава, йшлося на семінарі, розробила достатню законодавчу базу, яка має не лише захищати жертв торгівлі людьми, а й активно протистояти цьому.

Начальник бюро Ольга Крохмаль проінформувала присутніх про послуги, які надаються населенню, умови звернення та основну тематику проблемних питань.  Також застерегла про активізацію шахраїв, які займаються телефонним вимаганням коштів у довірливих людей. Крім того, повідомила присутніх про те, які документи для працевлаштування за кордоном на законній основі повинен мати громадянин.

             В результаті проведеного діалогу, учасники семінару прийшли до висновку, що ні одна особа, яка постраждала від торгівлі людьми, не залишиться наодинці зі своїми проблемами. Соціальну допомогу буде надано професійно, якісно та вчасно.« повернутися до списку новин