Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

18 березня 2019 р. закінчився місячник профорієнтації «Професійний орієнтир»

Переглядів: 460

Державна служба зайнятості сьогодні розвивається як сучасна сервісна установа з використанням новітніх інформаційних та комунікаційних технологій обслуговування. Постійно впроваджується осучаснення технології надання профорієнтаційних послуг та впровадження Інтернет-платформи державної служби зайнятості з профорієнтації.

18 березня 2019 р. закінчився місячник профорієнтації «Професійний орієнтир». Фахівці Вільнянської районної філії Запорізького центру зайнятості ознайомили молодь з розмаїттям професій, потребами ринку праці, основними кроками правильного вибору професії. В школах для дітей усіх вікових категорій пройшли різноманітні профорієнтаційні заходи: конкурси малюнків, рекламних плакатів, презентацій, написання творів - ессе та профорієнтаційна гра «LEGOКАР’ЄРА».

 

На базі філії пройшли Дні відкритих дверей та акція «Випускник 2019». Всіх бажаючих пройти онлайн тестування на платформі «Моя професія: консультаційна мережа» зареєстровано та запропоновано дату проходження. За результатами тестування, профконсультантом філії надано індивідуальні консультації та професійні рекомендації щодо вибору майбутньої професії.

Протягом місячника 658 майбутніх випускників Вільнянського району були охоплені профорієнтаційними послугами. У результаті з'ясувалося, що найчастіше діти планують стати: спеціалістами з ІT-технології, лікарями, юристами, вчителями, туристичними агентами, дизайнерами, економістами та військовими. Найбільш популярними серед робочих професій є: електрогазозварник, токар, автослюсар, водій, тракторист.

Аналітики і психологи одностайно радять вибирати сферу діяльності, виходячи з власних інтересів і здібностей. Вкрай важливо любити те, що робиш - в цьому випадку вдасться отримувати нові знання, розвиватися та будувати успішну кар'єру. Але, ще одним із головних чинників вдалого вибору професії є її затребуваність.

Профорієнтаційна робота направлена на цілеспрямований та усвідомлений вибір учнів, який формується з початкової школи та розвивається протягом навчання та самостійного розвитку. Свобода та відповідальність – «зріла свобода», школярі замислилися над правильністю життєвого вибору задля щасливого майбутнього.

 « повернутися до списку новин