Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

семінар з попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми

Переглядів: 503

Торгівля людьми сьогодні посідає третє місце за масштабами у списку категорій організованої злочинності, що поступається своїми масштабами лише нелегальній торгівлі зброєю та наркотиками.

В рамках інформаційної кампанії 6 вересня 2018 року у Вільнянській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості пройшов семінар з попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми за участі заступника голови правління громадської правозахисної організації «Егіда Запоріжжя» Наталії Заїкіної.

В контексті семінару розглянуто цілу низку проблем:

• Вплив факторів, чинників та агентів соціалізації на потрапляння у ситуацію торгівлі людьми;

• Порушення механізмів соціалізації, постраждалих від торгівлі людьми;

• Потреби та особливості реабілітаційної роботи з постраждалими від торгівлі людьми, на різних етапах соціалізації;

• Впровадження механізмів перенаправлення жертв торгівлі людьми; шляхи та методі взаємодії державних і громадських організацій у наданні допомоги постраждалим від торгівлі людьми;

• Організація ефективної профілактичної роботи з протидії торгівлі людьми тощо.

Метою даного семінару було підвищення обізнаності безробітних щодо національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. Торгівля людьми, за обсягами коштів, отриманих від цього, посідає третє місце у світі. Постійно змінюються її форми. Сьогодні об’єктами торгівлі є не лише жінки, а й діти та чоловіки. Держава, йшлося на семінарі, розробила достатню законодавчу базу, яка має не лише захищати жертв торгівлі людьми, а й активно протистояти цьому.

В результаті проведеного діалогу, учасники семінару прийшли до висновку, що ні одна особа, яка постраждала від торгівлі людьми, не залишиться наодинці зі своїми проблемами. Соціальну допомогу буде надано професійно, якісно та вчасно.

 « повернутися до списку новин