Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

Розпочали свою роботу постійні депутатські комісії

Переглядів: 678

Відповідно до графіку  районної ради на грудень 2016 року, розпочали свою роботу постійні депутатські комісії. На засіданнях комісії розглядають питання, внесені на десяту сесію Вільнянської районної ради сьомого скликання. Депутати вивчають надану інформацію, задають питання доповідачам, висловлюють зауваження та пропозиції до проектів рішень. 

Так, 8 грудня 2016 року відбулось засідання  комісія з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, інформації та свободи слова. Присутні депутати: Щербина Юрій Аркадійович - голова комісії, Банделюк Іван Дмитрович, Лещенко Віктор Миколайович.    

9 грудня 2016 року відбулось засідання комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та раціонального природокористування. Присутні депутати: Піднебесна Світлана Борисівна – секретар комісії, Пономарьов Анатолій Сергійович, Аносова Валентина Миколаївна, Торопов Михайло Анатолійович.

12 грудня 2016 року відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення та гуманітарних питань. Присутні депутати: Головачов Михайло Михайлович - голова комісії, Остапенко Анжела Іванівна, Хлопкова Олена Анатоліївна, Мітіна Валентина Олександрівна.      

Засідання постійної комісії районної ради з питань  управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району та регуляторної політики та постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку відбудуться 14 та 16 грудня відповідно до графіку.« повернутися до списку новин