Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

герої вільнянського району

Переглядів: 755

17 січня виповнилося три роки від дня загибелі легендарного «кіборга» Дмитра Фурдика, який загинув під час бою за Донецький аеропорт.

 

01 жовтня 2014 року загиблий герой був призваний по мобілізації Дніпропетровським військовим комісаріатом до Національної Гвардії України та проходив військову службу у 93-ій окремій Механізованій бригаді (6 рота).

Указом Президента України від 23.05.2015 №282/2015 за особливу мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

З нагоди річниці загибелі героя, голова райдержадміністрації Олександр Руденко, голова районної ради Андрій Салякін, рідні та близькі, товариші, колеги, друзі та побратими Дмитра Фурдика відвідали Павлівське сільське кладовище, де похований легендарний «кіборг», та поклали квіти до його могили.

Вкотре присутні не стримували сліз, друзі та колеги, побратими згадували найяскравіші сторінки короткого життя героя.« повернутися до списку новин