Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

ВКЛОНІМОСЯ ДОЗЕМНО ВЕТЕРАНАМ

Переглядів: 409

Минають роки, десятиліття, змінюється планета, а з нею життя людей, їх думки, мрії і сподівання. Чим далі в глиб історії відходять буремні роки Другої світової війни, тим величнішим постає подвиг нашого народу, - невичерпне джерело натхнення і гордості для прийдешніх поколінь. У довічному боргу наше покоління  перед ветеранами війни, яким пощастило пройти через горнило битв і дожити до цього світлого дня. В День Перемоги ми вітаємо ветеранів та дякуємо їм, вітаємо один одного і загадуємо найважливіше - нехай буде мир!

Ранок 9 травня 2019 року у м. Вільнянську розпочався урочистою ходою від будівлі Вільнянської районної ради до Меморіалу Слави. Святкову колону супроводжував духовий оркестр 9 полку спеціального призначення Національної гвардії України з м. Запоріжжя. О 9 годині ранку на почесному місці біля меморіалу Слави розпочався мітинг «Вклонімося доземно ветеранам», присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дню пам’яті та примирення. Пройшло багато років після тих страшних подій, але ця війна відлунює болем у серцях нашого народу і понині. На мітингу були присутні: ветерани, учасники Другої світової війни, солдатські вдови, діти війни, учасники Антитерористичної операції та операції Об’єднаних Сил, керівництво району, міста, представники трудових колективів, жителі та гості міста. До присутніх з вітальними словами звернулися: голова Вільнянської районної ради Андрій Салякін, Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко, голова Вільнянської міської ради ветеранів Микола Драчевський, та настоятель Свято-Володимирського собору протоієрей В’ячеслав.

Ветеранам, присутнім на мітингу була присвячена пісня «Перемога» у виконанні учасників народного аматорського вокального ансамблю «Вільняночка» (керівник Ніна Кагадєй) та від молодого покоління, учнів Вільнянського професійного ліцею вручені власноруч виготовлені святкові пряники та квіти. Вічна пам'ять про синів і дочок, які не повернулися з поля бою,  - пожертвували своїм життям заради миру на землі вшанована хвилиною мовчання та салютом. 

Під час проведення мітингу пам’яті квіти до пам’ятних знаків нашого міста –  пам’ятників в Ароновім саду, герою – визволителю Бочарову Якову Васильовичу, пам’ятного знаку на місці командного пункту 8-ї Гвардійської армії, пам’ятника воїнам-афганцям, до пам'ятника на честь рейду 25-го танкового корпусу— танку Т-34, пам’ятника на честь ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЄС та до могил загиблих земляків в Антитерористичній операції: рядового Основи Олександра Володимировича, майора міліції Дмитрієва Юрія Івановича, солдата Фурдика Дмитра Миколайовича, старшого солдата Капралова Володимира Васильовича були покладені ветеранами-афганцями, ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЄС, учасниками Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил.

Під час проведення мітингу ветеранами, керівництвом міста та району, школярами, жителями міста покладені квіти до Меморіалу Слави.

Ветеранів, солдатських вдів, дітей війни, учасників Антитерористичної операції запросили на «польову кухню» та пригостили солдатською кашею.       Всі учасники заходу отримали незабутні враження та позитивні емоції.

 

 « повернутися до списку новин