Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

Урочисте введення в експлуатацію нового потужного перевантажувального термінала компанії «НІБУЛОН»

Переглядів: 383

2 липня 2019 року у с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області відбулося урочисте введення в експлуатацію нового потужного перевантажувального термінала компанії «НІБУЛОН».

Голова Вільнянської районної ради Салякін А.О. привітав генерального директора компанії ТОВ «НІБУЛОН» Вадатурського Олексія Опанасовича та мешканців села Тернівка Вільнянського району із початком роботи масштабного аграрного підприємства, який сприятиме розвитку інфраструктури населеного пункту, поповнюватиме бюджет Тернівської громади та забезпечить новими робочими місцями з гідною заробітною платою для місцевих мешканців.

Прихід компанії в с. Тернівка мав неабияке соціальне значення. Так, вже на сьогодні за сприяння компанії ведеться укладання асфальтобетонного покриття на сільських дорогах загальною площею понад 21 тис. квадратних метрів (близько 4 км), а також обсипка шлаком решти доріг. Окрім того, вже укладено договір з підрядною організацією на перекриття до нового навчального року покрівлі приміщення місцевої школи. Також за кошти компанії буде відремонтовано будинок культури із прилеглим до нього спортивним комплексом, приведено в належний стан центр села. Наразі ведеться підготовка проєкту  водопостачання для трьох соціально значимих об’єктів села: школа, дитсадок, клуб, що у свою чергу дозволить створити  в цих закладах для дітей та персоналу належні санітарно-гігієнічні умови. 

Новозбудоване підприємство у с. Тернівка не лише забезпечить робочими місцями близько 120 людей, а й значно скоротить витрати аграріїв області на транспортування вирощеної сільгосппродукції. Потужності лише цього об’єкта дозволяють приймати  300 тис. тонн зерна на рік, що розвантажить автошляхи області на понад 12,5 тис. вантажівок щороку.

Загальний обсяг інвестицій компанії в реалізацію цього проєкту становить близько 23 млн дол. США, а сума податкових і неподаткових платежів до бюджетів усіх рівнів та позабюджетних фондів від роботи філії «Тернівська» – понад 5 млн грн на рік.

З 2009 року «НІБУЛОН» активно реалізує масштабну інвестиційну програму, в рамках якої відроджує суднобудівну галузь, розвиває судноплавство на внутрішніх водних шляхах України, активно розбудовує мережу перевантажувальних терміналів. Реалізація проєкту здійснюється за фінансової підтримки Міжнародної фінансової корпорації, Європейського банку реконструкції і розвитку та Європейського інвестиційного банку.

Інвестиційний проєкт компанії «НІБУЛОН», який сьогодні підтримано Європейським Союзом та міжнародними фінансовими інститутами, – це знаковий крок у напрямку розвитку економіки нашої країни та важливе підтвердження готовності українського бізнесу до інтеграції в європейську економіку. Завдяки довірі й підтримці західних партнерів та власному патріотизму компанія «НІБУЛОН» сьогодні на практиці показує, яких колосальних результатів можна досягти, якщо підходити до справи з розумом, берегти державні інтереси і дбати про людей.« повернутися до списку новин