Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

Презентації професії «бухгалтер»

Переглядів: 592

22 травня 2018 року в приміщенні Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ було проведено презентацію професії «бухгалтер» для безробітних, які мають освіту, досвід та бажання працювати в сфері бухгалтерського обліку.

 

Для участі в презентації були запрошені представники роботодавців, яким вже зараз або на найближчу перспективу потрібні бухгалтери. Серед них:

  • КУ «Любомирівський психоневрологічний інтернат» – зарплата від 5350 грн;
  • ТОВ «НВП «Ріст» – від 6000 грн.;
  • Вільнянське міжрайонне управління водного господарства – від 4800 грн.;
  • ДП «Кам’янська ВК №101» – від 4000 грн.;
  • Московська сільська рада – від 4000 грн;
  • КУ «Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» – від 3800 грн.

 

Головний бухгалтер КУ «Любомирівський ПНІ» Берлізєва Лідія Миколаївна проінформувала присутніх про вільну вакансію заступника головного бухгалтера, вимоги до претендентів, заробітну плату, умови праці та кар’єрного зростання.

 

Методист КУ «ЦОКДРОЗ» Дудник Юлія Вікторівна розповіла про наявну потребу своєї установи в спеціалісті з бухгалтерського обліку.

 

Презентацію відвідало 9 безробітних, які мали нагоду безпосередньо поспілкуватися з роботодавцями, поставити запитання щодо графіку роботи, транспортної доступності, особливостей нарахування заробітної плати, преміювання та подальших кар’єрних перспектив на потенційній посаді.« повернутися до списку новин