Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

профорієнтаційний захід

Переглядів: 643

У Вільнянському районному центрі зайнятості 29.11.2017 на базі центру кар’єри «PROFI Центр» відбувся профорієнтаційний захід спільно з ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище».

Фахівець з профорієнтації Тетяна Отиско разом з викладачем Запорізького машинобудівного вищого професійного училища ознайомили випускників 9 класів Вільнянської ЗОШ №3 з професіями та спеціальностями, за якими навчають у закладі та тими, що користуються попитом на ринку праці району та області, розповіли про можливості працевлаштування за обраними професіями в регіоні.

Наприкінці була проведена професійна консультація щодо опанування навичок самопрезентації та складання резюме. Випускники були ознайомлені з прикладами відео-резюме безробітних.

Була надана інформація про потреби підприємств, установ і організацій у кваліфікованих кадрах, про перспективи розвитку кар’єри, про можливості професійного росту в процесі трудової діяльності, а також про нові методи пошуку роботи та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.« повернутися до списку новин