Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

Захід «Соціальні послуги служби зайнятості»

Переглядів: 518

В рамках місячника профорієнтації директором Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості був проведений масовий профінформаційний захід «Соціальні послуги служби зайнятості» для учнів вечірньої школи Вільнянської виправної колонії №20. Сьогодні багато з них прагнуть нового життя, гарної роботи, з нормальним заробітком та соціальними гарантіями, а не існування шляхом крадіжок та інших протизаконних дій. І тому вони покладають чималу надію саме на державну службу зайнятості.

 

В ході розповіді велика увага приділялась робітничім професіям та потребам в них на підприємствах міста та району. Людині, яка обирає професію, необхідно зорієнтуватися у великому їх різноманітті, зрозуміти значення різних професій, вимоги, які пред’являються до людини, яка бажає отримати той чи той фах, а також зуміти реально оцінити свої можливості, здібності, інтереси. Надання такої інформації учням вечірньої школи при виправних установах, однієї з най незахищених верств населення, яка прагне змінити своє становище, отримати спочатку повну середню освіту за сприянням відділу освіти, потім професію, конче необхідну в сучасних суспільно-економічних умовах, і в подальшому – роботу, щоб більше не повертатися за ґрати. І тому саме це є основною складовою семінарів-зустрічей з особами, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

 

Присутні з великим інтересом прослухали інформацію, отримали вичерпні відповіді на свої запитання.« повернутися до списку новин