Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

День відкритих дверей у Вільнянському РЦЗ

Переглядів: 705

В рамках проведення «Місячника зайнятості жінок» у приміщенні Вільнянського районного центру зайнятості 24 квітня 2018 року відбувся День відкритих дверей, під час якого для жінок , що перебувають на обліку, було проведено конференцію з представниками Вільнянського бюро правової допомоги, Вільнянської центральної районної комунальної лікарні.

Заступник начальника Вільнянського бюро правової допомоги Яковлева Ольга Борисівна розповіла про соціальну програму Уряду України – надання безоплатної правової допомоги населенню, про надання консультацій та допомоги в оформленні юридичних документів та питання гендерної політики.

Лікар акушер-гінеколог Вільнянської центральної районної комунальної лікарні Кудильчак Олена Хасанівна надала інформацію про надання послуг та консультацій жінкам при зверненні до лікарні.

Спеціалісти Вільнянського РЦЗ висвітлили питання з надання службою зайнятості послуг по профорієнтації, професійному навчанню та працевлаштуванню. Надали інформацію щодо наявності вільних робочих місць для працевлаштування безробітних, про організацію громадських робіт та проведення робіт тимчасового характеру.« повернутися до списку новин