Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

Місячник зайнятості молоді

Переглядів: 497

Питання забезпечення зайнятістю молодих людей у віці до 35 років залишається одним з важливіших напрямків роботи Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості, адже молодь складає великий відсоток від загальної чисельності зареєстрованих громадян. Молодіжна зайнятість сьогодні – це якість робочої сили у майбутньому.

 

«Місячник зайнятості молоді» розпочався 03.09.2018 з проведення «Дня відкритих дверей служби зайнятості для молоді». У цей день увага працівників Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості була зосереджена на наданні найбільш розширеної інформації про можливості та послуги, що надаються службою зайнятості як молоді, яка перебуває на обліку в службі зайнятості, так і всім додатково запрошеним молодим людям. Молодь, яка не визначилась у виборі зайнятості, мала можливість отримати корисну для себе інформацію про потреби місцевого ринку праці та багато іншого.

 

Професійна орієнтація допомагає безробітній молоді свідомо вибирати підходящу професію, що має попит на ринку праці, надає можливість отримати гідне робоче місце і достойну заробітну плату, максимально повно реалізувати трудовий і духовний потенціал особистості.

 

 « повернутися до списку новин