Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ПІД ЧАС КАНІКУЛ

Переглядів: 592

Завідувач сектору профорієнтації Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ Наталія Прасолова 07.06.2018 відвідала мовний табір при Вільнянській ЗОШ №3 з профінформаційним заходом  для учнівської молоді «Хочу. Можу. Треба».

Під час заходу учні в ігровій формі знайомилися з новими видами діяльності людини, малювали свою майбутню професію та розповідали про неї, відгадували загадки та приймали участь у різних конкурсах.

Учні були ознайомлені з професіями та спеціальностями, що користуються попитом на ринку праці району та області, їм розповіли про можливості працевлаштування за обраними професіями в районі та в межах області. Додатково вони отримали інформацію про потребу підприємств, установ і організацій у кваліфікованих кадрах, перспективи розвитку ринку професій, вимоги до професій, можливості професійного росту в процесі трудової діяльності, а також про те, як треба вибирати свою майбутню професію, яких помилок при цьому можна припуститися та, що особливо важливо, як їх уникнути.

Наприкінці зустрічі Н. Прасолова ознайомила учнів з інноваційним проектом «START PROFI Обирай. Вирішуй. Дій.»« повернутися до списку новин