Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

ШАНУЄМО ПАМ'ЯТЬ ВІДВАЖНОГО ЗЕМЛЯКА – КАПРАЛОВА ВОЛОДИМИРА ВАСИЛЬОВИЧА

Переглядів: 305

Минуло вже три роки, як помер наш земляк, учасник антитерористичної операції, вірний син українського народу Капралов Володимир Васильович.

Народився Володимир 1981 року у м. Вільнянськ, зростав у люблячій родині Людмили Миколаївни та Василя Васильовича. Закінчив міську школу № 3, потім навчався у Вільнянському професійно-технічному училищі, де здобув спеціальності маляра-штукатура та зварювальника. Працював на підприємствах ТОВ НВП «РІСТ», «Агрошляхбуд», молокозаводі, ТСЦ «Простор».

У серпні 2015 року Володимир Капралов у складі 37 окремого мотопіхотного батальйону відбув на захист Батьківщини у зону АТО. Після демобілізації у 2016 році - він знову на військовій службі, у складі 92 окремої механізованої бригади.

12 березня 2017 року відбувся останній бій для старшого солдата, гранатометника Капралова. Він разом з бойовими товаришами потрапив під мінометний обстріл ворога поблизу м. Мар’їнка Донецької області. Володимир прикрив собою побратимів і одержав численні поранення від уламків.

У лікарні ім. Мечнікова у м. Дніпро відважний боєць 19 діб боровся за життя. Лікарі проводили складні операції, весь час поряд з Володимиром була його сестра Ольга. Бойові друзі, земляки, рідні вірили, що виживе, сподівались на диво. Але рани виявились несумісними з життям.

Він помер тридцятип’ятирічним, сповненим життєвої енергії і любові до людей. 2 вересня 2017 року Володимир Капралов за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Хоробрий воїне, справжній патріоте, ти назавжди поряд з нами.

Сьогодні, 31 березня 2020 року, голова Вільнянської райдержадміністрації Володимир Грянистий та голова Вільнянської районної ради Андрій Салякін вшанували пам'ять земляка покладанням квітів біля меморіальної дошки та на могилі воїна.

 

31.03.2020 Відділ освіти і культури райдержадміністрації« повернутися до списку новин