Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

Виїзна презентаційна акція з використанням мобільного центру зайнятості

Переглядів: 395

28 травня 2019 року фахівцями Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості була проведена виїзна презентаційна акція з використанням мобільного центру зайнятості.

Під час акції фахівці ознайомили всіх бажаючих з послугами служби зайнятості, надали інформацію про професії та спеціальності, що користуються попитом на ринку праці Вільнянського району та Запорізької області, розповіли про можливості працевлаштування за обраними професіями, участь у стажуванні на підприємствах та в організаціях, в оплачуваних громадських роботах та професійному навчанні, перепідготовці та підвищенні кваліфікації безробітних. Надали інформацію про потребу підприємств, установ і організацій у кваліфікованих кадрах, перспективи розвитку ринку професій, вимоги до професій, можливості професійного росту в процесі трудової діяльності.

Було поставлено безліч запитань, які стосуються допомоги у працевлаштуванні та проходження стажування на підприємствах, професійного навчання та підвищення кваліфікації, розмірів матеріальних виплат у період безробіття та інші.« повернутися до списку новин