Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

Прес-реліз 2018 рік - рік Профорієнтації.  Місячник профорієнтації у новому форматі.

 Державна служба зайнятості сьогодні розвивається як сучасна сервісна установа з використанням новітніх інформаційних, комунікаційних технологій обслуговування. Незабаром передбачається осучаснення технології надання профорієнтаційних послуг та впровадження Інтернет-платформи державної служби зайнятості з профорієнтації.

 

Фахівці Запорізької служби зайнятості проводять активну профорієнтаційну роботу серед молоді та аналізують професійні вподобання і професійну направленість школярів випускних класів. У 2017 році 4500 хлопців та дівчат, які навчались у 9-х та 11-х класах Запорізької області пройшли анкетування. У результаті з'ясувалося, що найчастіше діти планують стати: спеціалістами з ІT-технології, лікарями, журналістами, юристами, вчителями, приватними підприємцями, радіо- та теле-ведучими, дизайнерами, економістами.

Найбільш популярними серед робочих професій є: електрогазозварник, токар, автослюсар, водій, кухар. Лише 16,7 відсотків опитаних школярів планують вступати до професійно-технічних навчальних закладів та отримувати робітничу спеціальність.

Аналітики і психологи одностайно радять вибирати сферу діяльності, виходячи з власних інтересів і здібностей. Вкрай важливо любити те, що робиш - в цьому випадку вдасться отримувати нові знання, розвиватися та будувати успішну кар'єру. Але, ще одним із головних чинників вдалого вибору професії є її затребуваність.

З 16 лютого 2018 року в Запорізькій області стартує Місячник профорієнтації, який націлений допомогти молоді у професійному самовизначенні. Фахівці служби зайнятості будуть знайомити молодь з розмаїттям професій, потребами ринку праці, основними кроками правильного вибору професії.

В школах для дітей усіх вікових категорій пройдуть різноманітні профорієнтаційні заходи. А на базі Вільнянського районного центру зайнятості пройдуть Дні відкритих дверей та акція «Випускник 2018». Про свої життєві історії та професійні здобутки розповідатимуть члени трудових династій, майстри-професіонали та  успішні підприємці. А фахівці з профорієнтації у PROFI Центрі допоможуть молоді розробити перспективний профорієнтаційний план дій.

«До вирішення питань професійного визначення сучасної молоді запрошуємо приєднатися батьків та вчителів. Тренінги, лекторії, професійні консультації, тенденції на ринку праці – всі ці питання ми готові обговорити та надати поради, – розповідає директор ЗОЦЗ Ірина Дуднік. – А діти, які не визначилися із вибором майбутньої професії, зможуть пройти професійне діагностування на базі обласного та районних центрів зайнятості Запорізької області».

 

Телефон для довідок:

 відділ надання соціальних послуг 4-19-34

 « повернутися до списку оголошень