Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

Цікава інформація

Відповідно до чинного законодавства одним із пріоритетних зобов'язань Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є надання застрахованим особам соціальних послуг, а саме відновлювального лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

Відновлювальне лікування – це продовження стаціонарного лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів із спеціальним обладнанням та висококваліфікованим медичним персоналом, яке допомагає хворим швидше повернути працездатність після перенесених хвороб.

У другому кварталі 2017 року заплановано використати 306 путівок на відновлювальне лікування працюючих осіб та їх дітей у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів ПрАТ «Приазовкурорт», ПрАТ «Миргородкурорт», ДП «СКК «Моршинкурорт», ПрАТ «Трускавецькурорт», сан. «Конвалія» ПП «Ярина», КС «Курорт «Березівські мінеральні води», ТОВ «Санаторій «Курорт Орлівщина», ДП «Санаторій «Конча-Заспа», ДП «КС «Хмільник».

Направлення хворих застрахованих осіб до вищезазначених санаторно-курортних закладів буде здійснюватися закладами охорони здоров’я за такими профілями медичної реабілітації :

- відновлювальне лікування після перенесених ефективних операцій на легенях, у т.ч. з приводу гнійних процесів нетуберкульозного характеру;

- відновлювальне лікування хворих після хірургічного втручання на органах сечостатевої системи та після оперативного і інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів, ударно-хвильової літотрипсії;

- відновлювальне лікування після гострого інфаркту міокарду;

- відновлювальне лікування після гострих цереброваскулярних порушень;

- відновлювальне лікування після оперативних втручань на органах травлення;

- відновлювальне лікування після ортопедичних операцій;

- відновлювальне лікування порушень обміну речовин та захворювань ендокринной системи;

- відновлювальне лікування порушень перебігу вагітності.

Одним з основних критеріїв відбору для направлення в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів є перенесені захворювання і травми, що мають сприятливий клінічний і трудовий прогноз.

Направлення в реабілітаційні відділення здійснюється безпосередньо із стаціонарів з видачею листка непрацездатності за висновком лікарсько-консультаційної комісії. Путівки в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів видаються застрахованій особі безкоштовно лише один раз на рік, не підлягають поділу та передачі їх іншій особі.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за телефонами: (0612) 233-53-32 та 239-07-90.

Запорізька міська виконавча дирекція Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності« повернутися до списку оголошень