Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

проведено зустріч з питань надання соціальних послуг неповнолітнім засудженим

В рамках співпраці між службою зайнятості та службою з питань пробації 15 січня 2019 року провідним фахівцем з профорієнтації Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Жанною Савченко та майором внутрішньої служби Оленою Казарян в черговий раз було проведено зустріч з питань надання соціальних послуг неповнолітнім засудженим.

В ході зустрічі дану категорію населення було ознайомлено з послугами, які надає служба зайнятості. Зокрема з наявними вакансіями, на які є можливість працевлаштуватися в Вільнянському районі, можливістю проведення професійної орієнтації та професійного навчання за направленням служби зайнятості з подальшим працевлаштуванням. Проведено тестування з профорієнтації.

Як показує стала практика, проведення таких заходів формує психологічну та соціальну готовність осіб, що відбувають випробний термін, до професійного становлення, сприяє успішній адаптації в суспільстві та соціальної захищеності даної категорії осіб.« повернутися до списку оголошень