Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

СФГ «ЛЕЩЕНКО В. М.» запрошує робітників дільниці по вирощуванню грибів

Вільнянським районним центром зайнятості 5 квітня 2018 року було проведено презентацію роботодавця – СФГ «ЛЕЩЕНКО В. М.» для шукачів роботи, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

В зв’язку з розширенням виробництва у господарстві та відкриттям високотехнологічної дільниці по вирощуванню грибів-печериць в с. Криничному Михайлівської сільської ради представник СФГ «ЛЕЩЕНКО В. М.» Сорочан Галина Володимирівна проінформувала  присутніх  про потреби підприємства в робітниках, умови набору та характер роботи.

На теперішній час у грибницю, яку зроблено за сучасними голландськими стандартами, потрібні робітники по збиранню печериць. Розглядаються кандидати з бажанням та здатністю ефективно працювати, які пройшли медичний огляд, адже вирощування грибів – вибагливий до санітарно-гігієнічних умов процес. Оплата праці залежить даної роботи від кількості зібраної продукції та обмежується особистим бажанням та фізичними можливостями працівника з урахуванням норм діючого законодавства. Додатково роботодавцем налагоджено транспортне сполучення за двома маршрутами, один з яких, – Вільнянськ (вул. Козацька, 2, маг. «Корзинка») – Криничне (СФГ «ЛЕЩЕНКО В. М.»), – кожного ранку о 7:00 здійснює перевезення працівників. Інший курсує трасою «Харків» – «Сімферополь» для працівників із напрямку Запоріжжя.

Окрім того, в господарстві завжди розглянуть кандидатів на інші посади за професіями, які використовуються в аграрному виробництві, адже основною діяльністю підприємства є вирощування зернових та технічних культур. Кожен бажаючий може особисто відвідати фермерське господарство, попередньо зателефонувавши за номером +38(050)5268108 (з 9:00 до 18:00).« повернутися до списку оголошень