Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

До уваги органів місцевого самоврядування!

Міністерство регіонального  розвитку, будівництва  та житлово-комунального господарства України  оголосив конкурс  "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2017 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

      Метою конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик за темами:

     1. Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування.

     2. Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах.

     3. Співробітництво територіальних громад.

     До участі у Конкурсі  2017 року приймаються заявки про практики реалізовані у період із 2015 до 2016 року, під час впровадження яких отримано позитивні результати.

     Учасникам Конкурсі потрібно заповнити заявку у форматі Microsoft Word (завантажити текстовий файл) і надіслати її до 30 вересня 2017 року електронною поштою на адресу best.practike.ukraine@coe.int.

     Заявка супроводжується листом органу місцевого самоврядування  за підписом його керівника. Супровідний лист (з підписом та печаткою) у сканованому вигляді має бути надіслано електронною поштою одночасно із заявкою.

     Конкурс 2017 року проводиться відповідно до наказу Мінрегіону від 29.03.2017 № 65.Його фіналісти будуть оголошені в грудні цього року.

     Детальніше про Конкурс можна дізнатись на офіційному веб-сайті Мінрегіону http;//www.minregion.gov.ua/« повернутися до списку оголошень