Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

Зарахування на е-курс «Управління проектами місцевого розвитку - 6» ВІДКРИТО

Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутатів місцевих рад, лідерів громад та активістів громадського сектору до участі у дистанційному (електронному) курсі «Управління проектами місцевого розвитку - 6».

DESPRO — Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» спрямований на покращення системи державного управління шляхом підвищення ролі місцевого самоуправління.

СПІЛЬНОТА  є місцем зустрічі представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, територіальних громад, громадських організацій та активістів, які готові:

·      ділитися власним досвідом місцевого самоврядування, вивчати і поширювати кращі практики;

·      об'єднувати зусилля задля розвитку територіальних громад шляхом розробки та впровадження проектів/програм;

·      налагоджувати комунікацію в спільноті практик, навчатися на е-курсах, вести дискусії щодо реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Е-курс "Управління проектами місцевого розвитку-6" розроблено для тих, хто шукає ефективне рішення проблем громади, потребує знати "Що таке «правильний» проект, Як його підготувати?" Хоче спробувати розробити  конкурентну проектну пропозицію для залучення ресурсів і мобілізації громади.

Навчання – безкоштовне; кількість осіб для участі від однієї установи чи організації – необмежена. Все, що необхідно для навчання: мати електронну поштову скриньку та регулярний доступ до мережі Інтернет, готовність навчатися принаймні 1 годину в день, а також ділитися власним досвідом реалізації проектів та програм місцевого та регіонального розвитку. 

Чекаємо Вас в е-курсі «Управління проектами місцевого розвитку - 6» і бажаємо корисного, ефективного, комфортного навчання.

Управління проектами (project management) в публічній сфері - це мистецтво знаходження ефективних рішень і компромісу.

 « повернутися до списку оголошень