Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

ярмарок вакансій для ТОВ «Запорізький тітано-магнієвий комбінат»

Переглядів: 638

У приміщенні Вільнянського районного центру зайнятості 09.08.2017 було проведено ярмарок вакансій для ТОВ «Запорізький тітано-магнієвий комбінат», на який було запрошено безробітних.

Представники ТОВ «Запорізький тітано-магнієвий комбінат» - заступник директора з персоналу Василега Людмила Вікторівна та заступник начальника відділу кадрів Борисенко Світлана Миколаївна розповіли про потребу у працівниках на вакантні посади по спеціальностям: токар, плавильник електронно-променової плавки, слюсар-ремонтник, електромонтер, електрогазозварник, слюсар по збиранню металевих конструкцій, слюсар з механоскладальних робіт, машиніст крану, тракторист, слюсар з ремонту автомобілів, слюсар-електрик, налагоджувальник КВПіА. Також було проінформовано про рівень оплати праці від 6000-11740 грн., про умови праці та соцільне забезпечення. Було надано роз’яснення про транспортну доступність та наявність пільг для співробітників.

Наприкінці заходу були проведені індивідуальні співбесіди з кожним бажаючим та зацікавленими у даних пропозиціях.« повернутися до списку новин