Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

День відкритих дверей

Переглядів: 439

21 лютого, в рамках місячника профорієнтації, у приміщенні Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості відбувся «День відкритих дверей» згідно теми «Особливості працевлаштування в сучасних умовах (техніка пошуку роботи)».

 

В цей день філію відвідали майбутні випускники ДНЗ «Вільнянський професійний ліцей», які навчаються за спеціальністю «слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва,водій автотранспортних засобів».

 Екскурсія та спілкування з фахівцями, викликала у молоді неабиякий інтерес та зацікавленість.

 

 Студенти були ознайомлені з основними напрямками роботи філії. Провідний фахівець з профорієнтації сектору профорієнтації Савченко Ж. розповіла присутнім про те, що вибір професії є одним із найважливіших рішень у житті людини. Надійним помічником у цьому є державна служба зайнятості. Тут допоможуть зорієнтуватися у світі професій, підібрати варіанти бажаної роботи. Провідний фахівець з питань зайнятості Салякін Д. ознайомив молодь з можливістю розміщення відео-резюме на сайті служби зайнятості, зазначив про переваги, які воно надає в процесі пошуку роботи. Розповів про актуальні вакансії за набутими професіями на ринку праці.

 

Під час зустрічі, юнаки поставили чимало запитань, на які отримали змістовну, кваліфіковану відповідь. Спілкування було наповнене цікавою та пізнавальною інформацією. Всі присутні змогли отримати консультативну допомогу про те, як діяти молодій людині у пошуках роботи, як правильно скласти резюме, як підготуватися до співбесіди з роботодавцем.

 « повернутися до списку новин