Вільнянська районна рада
Вільнянський район Запорізької області

ОГОЛОШЕННЯ

З метою публічності, відкритості та доступності, для забезпечення рівних умов та доступності для широкого загалу та у зв’язку з закінченням 11.03.2017 року контрактів з директорами комунальних установ, закладів, підприємств Вільнянської районної ради. Вільнянська районна рада проводить прийом заяв на посаду:

· Директора Вільнянської районної дитячо-юнацької спортивної школи "КОЛОС".

· Директора Комунальної установи  "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)"  Вільнянської районної ради.

· Директора Комунальної установи "Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів" Вільнянської районної ради.

· Директора  Комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів культури" Вільнянської районної ради.

· Редактора Редакції районного радіомовлення "Вільнянські вісті".

· Завідувача Вільнянського місцевого архіву.

· Директора  Вільнянського районного комунального підприємства "Друкарня".

До заяви надати:

· Автобіографію;

· Копію документа, який посвідчує особу;

· Копію документів про вищу освіту;

· Мотиваційний лист;

· Перспективний план розвитку закладу, установи, підприємства;

· Декларацію за 2016 рік.

Вимоги до претендентів: повна вища освіта, не пенсійний вік, високий рівень професійної підготовки, високі ділові та моральні якості.

Заяви приймаються до 08.02.2017 за адресою:

м. Вільнянськ вул. Бочарова, 12 каб. 15

Контактний телефон: (06143)-4-18-90

Зі звітом про діяльність підприємств, установ, закладів Вільнянської районної ради за 2016 рік та їх Статутами можна ознайомитися на офіційному сайті  Вільнянської районної ради за адресою: http://vilnyanska.rayrada.org.ua у розділі «Комунальні установи».« повернутися до списку оголошень